Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
wtorek 15.10.19

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
Wielka Sztuka w Kinoteatrze Rialto: Van Gogh. U bram wieczności

Wielka Sztuka w Kinoteatrze Rialto: Van Gogh. U bram wieczności

20.10.2019 | godz. 17.30
Kinoteatr Rialto, Katowice


Wielka Sztuka w Kinoteatrze Rialto to cykl doskonale znany nie tylko sztukoholikom. Zwykle podczas pokazów prezentowane są filmy przedstawiającego kolekcję najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie.

Tym razem na ekranie ukaże się coś wyjątkowego. Film fabularny przedstawiający historię Van Gogha, w którego wcielił się Willem Dafoe. Za te kreację otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora na festiwalu w Wenecji i nominację do Oscara. Obok niego w doborowej obsadzie znaleźli się także Mads Mikkelsen, Emmanuelle Seigner, Oscar Isaac i Rupert Friend.

„Van Gogh. U bram wieczności” to najnowszy film Juliana Schnabla. Zmysłowa opowieść o najbardziej owocnym i zarazem najbardziej dramatycznym okresie życia Vincenta Van Gogha. Opowieść o tym, jak niedoceniany artysta nagle zaczyna tworzy swoje najsłynniejsze obrazy, stopniowo popada w obłęd, a przy tym zyskuje pewność, że sensem jego życia jest sztuka. Film odkrywa także tajemnicę jego zagadkowej śmierci. Opowiada o człowieku, który godzi się z własnym przeznaczeniem i wbrew wszelkim przeszkodom do końca idzie swoją ścieżką.

oprac.: Adrianna Helena Mrowiec | zdjęcie: mat. dystryb.„Van Gogh. U bram wieczności”, reż. Julian Schnabel; wyst.: Willem Dafoe, Rupert Friend, Emmanuelle Seigner, Mads Mikkelsen>>> pokaz na stronie Rialta


Bilety:
13-18 zł

Mamy dla Was zaproszenie na pokaz. Aby je zdobyć, należy 17.10 o godz. 12.00 przesłać na adres konkurs@ultramaryna.pl maila ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz tytułem filmu, za który Julian Schnabel w 2008 roku otrzymał Złotego Globa w kategorii najlepszy reżyser.

W tytule maila prosimy wpisać: Wielka sztuka. Kto pierwszy i jeszcze nie zdobył u nas w tym miesiącu biletu, ten lepszy!

Uwaga, w przypadku wysłania kilku maili z jednego adresu lub na to samo nazwisko, bierzemy pod uwagę tylko pierwszy z nich. O zdobyciu/nie zdobyciu wejściówki poinformujemy mailem zwrotnym (nie dotyczy to osób, które prześlą maila w zupełnie innym terminie). Prosimy o przemyślane podawanie danych osobowych, zwrotów nie przyjmujemy.

Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Ultramarynę w celu przeprowadzenia konkursu, w szczególności przyznania i wydania nagród. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z odpowiednimi regulacjami prawnymi, w szczególności na zasadach określonych w ustawie z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Bilet = dla 1 osoby, zaproszenie = dla 2 osób. Może się zdarzyć, że zamiast pojedynczych biletów rozdamy podwójne zaproszenia (ale nie odwrotnie).

Powyższe zasady mają zastosowanie w przypadku wszystkich konkursów przeprowadzanych przez Ultramarynę na www.ultramaryna.pl i www.facebook.com/ultramaryna.
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2019, wszystkie prawa zastrzeżone