Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
środa 11.12.19

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
Pink Mama Theatre: Jungle

Pink Mama Theatre: Jungle

24.04.2019 | godz. 19.00
Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark, Bytom


Poznajcie Billliego, amerykańskiego żołnierza z traumą, transgenderową Wenezuelkę Carmen, zagubioną misjonarkę Teresę oraz Vicky, brytyjską feministkę. To bohaterowie „Jungle”, dwunastej produkcji teatru tańca Pink Mama Theatre.

Przedstawienie zgłębia zagadnienia o relacji jednostki z grupą. Bada tożsamość indywiduum poprzez poszukiwania związane z tematem kolonializmu. Połączenie tańca i teatru wraz z narracją dramatyczną sprawia, że przedstawienie jest abstrakcyjną a zarazem zmysłową opowieścią o czwórce bohaterów, dla których liczy się przetrwanie. Szukają schronienia w postkolonialnym świcie, któremu grozi nowy przywódca.

Bohaterowie poprzez eksperymenty z muzyką światową i współczesnymi partyturami elektronicznymi zmuszeni są do tańca na śmierć i zrozumienia swojego wyjątkowego miejsca w tym wyimaginowanym świecie.

Głównymi tematami pracy niezależnego Pink Mama Theatre są cielesność, seksualność i gender. Emocjonalność i pragnienia człowieka są celem poszukiwań artystycznych. Produkują widowiska z pogranicza teatru dramatycznego i teatru tańca. Traktują wszystkie formy teatralne w ten sam sposób. Starają się podejmować z nimi dialog.

oprac.: Adrianna Helena Mrowiec„Jungle” – spektakl Pink Mama Theatre; reż., scenogr. i kostiumy: Sławek Bendrat i Dominik Krawiecki, choreogr. Sławek Bendrat, dramaturgia Dominik Krawiecki, wideo i projekcje Patrycja Płanik, kier. produkcji Angelika Rohrer, zdjęcia Monika Chmielarz. Wyst.: Charlotte Mclean, Valentin Markus Oppermann, Izabela Orzełowska, Tomek Pomersbach. Po spektaklu rozmowa z artystami.
>>> spektakl na stronie Teatru Rozbark
>>> wydarzenie na Fb


Bilety:
30 zł i 20 zł

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2019, wszystkie prawa zastrzeżone