Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
środa 14.04.21

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
Cztery Pory Roku Festiwal: Zima

Cztery Pory Roku Festiwal: Zima

20.12.2014
Klub Panorama, Katowice


Czy zima zaskoczy nas i w tym roku? Na pewno nie organizatorów cyklicznego projektu Cztery Pory Roku, którzy przygotowali się koncertowo.

Końcem grudnia na scenie Klubu Panorama stanie Zimowa drużyna promowana przez Piotra Stelmacha w „OFFensywie” radiowej „Trójki”, która niebawem wypuści w świat swój debiutancki album studyjny. W przypadku, gdyby zima nas zawiodła i nie uraczyła mrozem, zespół z Wodzisławia Śląskiego wprowadzi nieco chłodnej, przestrzennej elektroniki wymieszanej z brudnymi gitarowymi brzmieniami rodem z lat 80. i 90.

Bobby The Unicorn to solowy projekt warszawskiego gitarzysty i autora tekstów – Darka Dąbrowskiego, który w tworzeniu kompozycji muzycznych wykorzystuje stare i niedoskonałe instrumenty. Artysta ma za sobą występ na gdyńskim festiwalu Open'er oraz katowickim Off Festivalu, a w maju tego roku wydał debiutancką płytę zatytułowaną „Utopia”, którą określił jako „spacer po kosmosie”.

Duet prosto z serca Śląska, który pomimo wyraźnej inspiracji muzyką islandzką, stworzył autorską wizję podbitą wysokim stężeniem emocji zjednał sobie nie tylko grono fanów, ale i aprobatę członków Myslovitz, którzy zespołowi Jóga złożyli propozycję supportowania. Rafała Skowrońskiego i Kamila Łukasika podczas drugiego koncertu, jaki zagrali w swojej króciutkiej karierze, zwyciężyli ogólnopolski przegląd zespołów Rock'n'Roll Guga Music Parade.

Cztery Pory Roku Festiwal to cykl wydarzeń zaprezentowany w niecodziennej formule czterech odsłon w ciągu roku. Celem tej imprezy jest promowanie sezonowości oraz aktywizacja społeczności lokalnej. Natomiast sercem Festiwalu jest scena muzyczna, wokół której organizatorzy tworzą otwartą przestrzeń artystyczną przeznaczoną dla wydarzeń towarzyszących.

Zimowa pora sprzyja wszelkiego rodzaju porządkom. W związku z tym Fundacja Karismo, która jest organizatorem projektu towarzyszącego – Fastryga, zaprasza na SWAP, czyli wielką wymianę ubrań. Swoją garderobę będzie można odświeżyć, również w kreatywny sposób uczestnicząc w warsztatach pod hasłem „Kocham Cię szycie!”, gdzie pod okiem fachowców, którzy na co dzień zajmują się przeróbkami, rękodziełem i dziewiarstwem, będzie można przeszyć swoje stare i niemodne ubranie, lub wykonać zupełnie nową rzecz.

opracowała: Edyta Wojaczek | zdjęcie: JógaW programie zimowej odsłony festiwalu:
godz. 12.00 > Trening z smovey: spotkanie otwarte z Małgorzatą Szymczyk, konsultantką oraz trenerką
godz. 18.00 > Projekt Fastryga: Swap + robótki ręczne + drugie życie ciucha
godz. 19.00 > Koncert: Zimowa
godz. 20.00 > Koncert: Jóga
godz. 21.00 > Koncert: Bobby The Unicorn>>> Cztery Pory Roku Festiwal @ Facebook
>>> Fundacja Karismo @ FacebookBilety:
wstęp wolny

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2021, wszystkie prawa zastrzeżone