Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
środa 27.05.20

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
Fuck Buttons + Zan Lyons

Fuck Buttons + Zan Lyons

30.09.2013 | godz. 20.00
Jazz Club Hipnoza, Katowice


Pojawili się zupełnie znikąd i udowodnili całemu światu, że hałas może być równie piękny i poruszający, co najbardziej sentymentalne dzieła duetu Cygan-Rynkowski. Jeden z najciekawszych duetów współczesnej muzyki elektronicznej powraca do Katowic. Andrew Hung i Benjamin Power, czyli Fuck Buttons, zawitają już 30 września do katowickiego Jazz Clubu Hipnoza.

Opublikowany w tym roku po czteroletniej przerwie nagraniowej album „Slow Focus” to pokaz mistrzowskiej formy obu muzyków, dowód na ich znaczący rozwój artystyczny jaki nastąpił podczas tych czterech lat wypełnionych koncertowaniem na najważniejszych festiwalach elektronicznych całego świata. Po bezkompromisowym „Street Horrrsing” i jego następcy „Tarot Sport”, trzeci album brytyjskiego duetu to prawie godzinna podróż przez świat zapętlonych, noisowych dronów, połączonych z rytmami w których da się odnaleźć wpływy klasycznego house i hip-hopu, połączonych w monumentalne kompozycje, których brutalnego brzmienia mogliby pozazdrościć nawet członkowie legendarnej formacji Swans. Ich koncerty to połączenie hipnotycznych wizualizacji, psychodelicznych dźwięków atakujących z całą mocą i precyzją i szamańskiego uniesienia, które często udziela się publiczności.

Tuż przed nimi wystąpi berliński skrzypek, reżyser i eksperymentator, twórca filmów pokazywanych na festiwalu w Cannes i autor doskonałych remiksów, między innymi Super Furry Animals, Zan Lyons, który zaprezentuje swoje audio-wizualne show. Kipy z Łowcy Androidów łączą się z silnie modyfikowanym dźwiękiem skrzypiec i tanecznym beatem.

Koncert w ramach After Tauron Nowa Muzyka 2013

>>> przeczytaj wywiad z Fuck Buttons z maja 2010 r.

Bilety:
35 złPrzedsprzedaż:
30 zł
po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2020, wszystkie prawa zastrzeżone