Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
niedziela 2.10.22

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
TAKK!: Le Corps Mince de Francoise + Paula i Karol

TAKK!: Le Corps Mince de Francoise + Paula i Karol

2.09.2011 | godz. 20.00
Katowice


Drugiego września na koncercie zamykającym projekt TAKK! Tymczasowa Akcja Kulturalna Katowice na Mariackiej zagrają Le Corps Mince de Francoise oraz Paula i Karol.

Zagraniczna gwiazda skrywa się pod literami LCMDF (Le Corps Mince de Francoise) i w Polsce wystąpi po raz pierwszy. Trzon zespołu stanowią dwie charyzmatyczne dziewczyny: Emma i Mia. Ich brzmienie to popowe melodie zabarwione eksperymentami, podbite punkową energią i ironicznymi tekstami. Ich muzyka jest równie eklektyczna i kolorowa jak miasta, z którymi są związani: pochodzą z Helsinek, płytę nagrywali w Berlinie, a na co dzień mieszkają w Londynie.

Paula i Karol to zespół nietypowy – śpiewający nie w duecie, ale razem. Słodko-gorzkie piosenki o rosole matki, warszawskich kołysankach i tęsknocie. Folkowa zabawa rytmem i zaduma lo-fi.

tekst: ASz | na zdjęciu: LCMDF
>>> www.myspace.com/lecorpsmincedefrancoise
>>> www.paulaandkarol.bandcamp.comKoncert odbywa się w ramach projektu TAKK! Tymczasowa Akcja Kulturalna Katowice.

Inne wydarzenia Akcji to: koncerty Joan As Police Woman, Loco Star i Teleport Katowice, Munch Munch, Newest Zealand i Baaba, Thelma & Clyde i Soniamiki, The Hundred In The Hands i Rebeka, warsztaty i akcje z działów: Sztuka, Design dla dzieci, Food Design, Miejskie akcje + warsztaty, Komiks, Architektura, Fotografia.

>>> przeczytaj wywiady z: architektem Bartłomiejem Nawrockim, projektantką Justyną Kucharczyk, kuratorką Martą Lisok i twórcą komiksowym Michałem Śledziem Śledzińskim


Katowice, ul. Mariacka


Bilety:
wstęp wolny

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.


Ultramaryna realizuje projekt pn. „Internetowa platforma czasu wolnego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2014-2020. Celem projektu jest zwiększenie innowacyjności, konkurencyjności i zatrudnienia w przedsiębiorstwie.
Efektem projektu będzie transformacja działalności w stronę rozwiązań cyfrowych. Wartość projektu: 180 628,90 PLN, dofinansowanie z UE: 128 035,50.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2022, wszystkie prawa zastrzeżone