Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
czwartek 2.07.20

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
Andreya Triana

Andreya Triana

21.10.2010 | godz. 20.00
Jazz Club Hipnoza, Katowice


Katowice uwielbiają Andreyę Trianę, a ona nie pozostaje im dłużna. To już trzeci raz w przeciągu niespełna roku śląska publiczność ma okazję podziwiać brytyjską wokalistkę na żywo, w tym drugi raz solo! Artystka wystąpi 21 października w Jazz Clubie Hipnoza, w ramach obchodów dziesięciolecia klubu.

Zasłynęła współpracą z Bonobo, który zapewnił Trianie rolę stałej wokalistki w swoim live bandzie, zajął się też produkcją debiutanckiego albumu wschodzącej gwiazdy labelu Ninja Tune - sensacyjnego „Lost Where I Belong”. Pomimo niewielkiego jak dotąd dorobku, Andreya Triana ma już za sobą współpracę z takimi mistrzami współczesnych brzmień, jak Flying Lotus, a stworzony przez tę parę numer „Tea Leaf Dancer” został okrzyknięty jednym z największych przebojów roku przez takie legendy brytyjskiego radia, jak Giles Peterson czy Benji B. Warto wspomnieć, że współtwórcą kilku jej piosenek jest Fink, czyli kolejny twórca z katalogu Ninja Tune, mający w naszym kraju oddaną rzeszę słuchaczy.

Należy nastawić się na dawkę muzyki z pogranicza jazzu, hip-hopu, soulu i współczesnych brzmień. Podczas swoich koncertów Andreya posługując się samplerami, sekwencerami i automatami perkusyjnymi tworzy hipnotyczne widowisko zbudowane wokół niesamowitej siły brzmienia i barwy swego głosu. To prawdziwy jednoosobowy teatr, zdolny zadowolić nawet najbardziej wybrednego słuchacza.

Szczęśliwie się złożyło, że w dniu koncertu przypadają urodziny Adreyi Triany, zatem po występie gwiazdy odbędzie się taneczne party-niespodzianka, ze słynnym DJ'em za deckami (podpowiedzi dotyczącej jego tożsamości szukaj w niniejszym wydarzeniu). Wszyscy chętni mogą przynieść jakieś skromne podarunki dla solenizantki, tudzież zaopatrzyć się w inne urodzinowe akcenty. Przedsięwzięcie ma z założenia być utrzymane w najgłębszej tajemnicy przed bohaterką wieczoru, toteż do utrzymania sekretu zobowiązujemy i Was, drodzy Czytelnicy.

tekst: szpaq, m.
>>> www.myspace.com/andreyatriana
>>> niespodzianka


Bilety:
40 zł

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2020, wszystkie prawa zastrzeżone