Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
wtorek 25.02.20

START
LOKALE
FORUM
BLOGI
zgłoś imprezę   
  ultramaryna.pl  web 
lokale
  > bary / puby
  > bistro
  > kawiarnie
  > kawiarnie

internetowe

  > kluby
  > kluby

studenckie

  > restauracje
magazyn
Ultramaryna okładka
LOT – I Wieczór Kabaretowy: Adin + Hrabi

LOT – I Wieczór Kabaretowy: Adin + Hrabi

6.07.2008 | godz. 20.00
Katowice Miasto Ogrodów, Katowice


Kabaret Adin: „Mimo tego, że jesteśmy kabaretem, potrafimy stanąć na scenie i przez kilka minut nie zrobić żadnej głupiej miny. Jesteśmy z tego dumni. Co więcej, potrafimy naraz: mówić i nie robić min. Tak, to jest możliwe! Trzeba tylko mieć wiarę, że tekst jest dobry, a publiczność nie upośledzona. I my tę wiarę mamy. Nie mamy wątpliwości, że to jest śmieszne. Obserwując otoczenie zauważamy, że im kto poważniej się stara, tym śmieszniej mu wychodzi. W trakcie spektakli nasze ciała astralne łączą się z kosmosem i jeśli występ się nie udaje (na szczęście rzadko), to jest to wina wyłącznie kosmosu. My i publiczność jesteśmy poza podejrzeniem. W kabarecie inspirujemy się postacią Kaszpirowskiego, ale nasze spektakle nie mają właściwości leczniczych. Nie licząc czkawki na spektaklach nie doszło do żadnych uzdrowień.”

Kabaret Hrabi wystąpi z programem „Kobieta i mężczyzna”, który jest w całości poświęcony płciom. Obu po równo. Zwolennicy wyższości płci jednej nad drugą nie mają na co liczyć. Bo to, że różnice istnieją nie ulega wątpliwości. Ale żadna różnica nie czyni płci gorszą, lecz na pewno inną. Bo kobiety są takie… a faceci też, ale mniej. Za to faceci potrafią… a kobiety też, ale co innego. Wspólne oglądanie programu Hrabi parami nie grozi rozpadem związku ani cichymi dniami. W programie tym kabaret Hrabi oswaja nas ze stereotypami na temat kobiet i mężczyzn, ukazuje ludzką stronę wad, skłaniając jednocześnie do ich pokochania.

Kabaret Hrabi tworzą: Darek Kamys (ex Kabaret Potem, ex Hi-Fi), Joanna Kołaczkowska (ex Potem, ex Drugi Garnitur), Tomasz Majer (ex Miłe Twarze, ex Pseudomin, ex e.k.), Łukasz Pietsch (ex Szkoła Muzyczna).>>> przeczytaj więcej o 10. Letnim Ogrodzie Teatralnym


podcienia GCK

na zdjęciu: Kabaret Adin (fot. B. Tomkowiak)


Bilety:
15 zł

po imprezie
Ostatnio dodane | Ostatnio skomentowane
Upper Festival 2019
5.09.2019
Fest Festival 2019
26.08.2019
Off Festival 2019
9.08.2019
Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2019
27.06.2019
Off Festival 2018
10.08.2018
Podziel się z resztą świata swoimi uwagami, zdjęciami, filmami po imprezach.
o nas | kontakt | reklama | magazyn | zgłoś błąd na stronie | © Ultramaryna 2001-2020, wszystkie prawa zastrzeżone